O nás

LiveAge Pardubice, Smilova 319, 53002 Pardubice studiopce@liveage.cz
Pepíček: +420 724 084 490 Tomáš: +420 737 861 650
Pepíček

Pepíček

Tatér
Pepíček se ve své tvorbě opírá především o dlouholeté zkušenosti s graffiti, které ho od dob základní školy přivedlo i k ostatním uměleckým směrům. Na střední škole již studoval Výtvarné zpracování ke... číst dále Pepíček se ve své tvorbě opírá především o dlouholeté zkušenosti s graffiti, které ho od dob základní školy přivedlo i k ostatním uměleckým směrům. Na střední škole již studoval Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu - kamnářství, poté následovaly tři roky grafické tvorby na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění a započaté studium Průmyslového designu na UTB. Vedle studia ho to však vždy táhlo jinam, tak se po ´´neúspěšném´´ dokončení bylo třeba konečně vydat na vlastní cestu a tetování bylo dlouho zpracovávaným tématem. Vysněné zaměření je, tedy i díky zmiňovanému graffiti, práce s barvou a originální zpracovávání písma. Rukopis je viditelný, avšak ne limitující. Díky minulosti nejsou překážkou ani běžnější motivy, ba naopak. Můžete si být jisti, že na Vás vždy čeká originální a osobité řešení Vašeho motivu a vedle toho pohodová, někdy až humorná atmosféra. Každá věc je totiž novou výzvou a možností, jak jít dál.
Tomáš

Tomáš

Tatér
Ahoj, jsem Jay Bez talentu. Od malička jsem měl potřebu něco tvořit, ať už malovat, dělat hudbu nebo psát příběhy. Teď ty příběhy ''píšu'' na lidskou kůži. Tetovat jsem začal díky bráchovi, když jsem... číst dále Ahoj, jsem Jay Bez talentu. Od malička jsem měl potřebu něco tvořit, ať už malovat, dělat hudbu nebo psát příběhy. Teď ty příběhy ''píšu'' na lidskou kůži. Tetovat jsem začal díky bráchovi, když jsem si od něj půjčil rotační strojek. Chtělo to hodně tréninku a trpělivosti, abych mohl být právě zde a tvořit s Vámi originální motivy, které mluví za Vás, beze slov. Jsem také i kreslíř a malíř, nejraději maluju akty, krajinky. Kromě malířského plátna rád sáhnu i po teniskách, kšiltovkách a bundách, kterým dodám ''šmrnc''. Pokud máš zájem o originální motiv, ať už půjde o geometrii, abstrakci nebo i nádech realistiky, ozvi se mi a společně vytvoříme něco neobyčejného!

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Pardubice