O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Miroslav Vaňous

Josef Vrána

Tatér

Pepíček se ve své tvorbě opírá především o dlouholeté zkušenosti s graffiti, které ho od dob základní školy přivedlo i k ostatním uměleckým směrům. Na střední škole již studoval Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu - kamnářství, poté následovaly tři roky grafické tvorby na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění a započaté studium Průmyslového designu na UTB. Vedle studia ho to však vždy táhlo jinam, tak se po ´´neúspěšném´´ dokončení bylo třeba konečně vydat na vlastní cestu a tetování bylo dlouho zpracovávaným tématem.

Vysněné zaměření je, tedy i díky zmiňovanému graffiti, práce s barvou a originální zpracovávání písma. Rukopis je viditelný, avšak ne limitující. Díky minulosti nejsou překážkou ani běžnější motivy, ba naopak. Můžete si být jisti, že na Vás vždy čeká originální a osobité řešení Vašeho motivu a vedle toho pohodová, někdy až humorná atmosféra. Každá věc je totiž novou výzvou a možností, jak jít dál.

Terez

Terez

Tatér

Ahoj, jmenuji se Terez. Moje láska k umění začala už ve školce, kdy jsem začala chodit do ZUŠ. Vystudovala jsem animovanou tvorbu a nyní studuji v Praze knižní grafiku. Zajímám se o různé výtvarné techniky, neustále něco zkouším a snažím se dále rozvíjet. To mě dovedlo nakonec až k tetování. Tetování jsem si zamilovala, protože tak může každý svým způsobem vyjádřit svůj styl, svou osobnost. Chtěla bych se věnovat především minimalistickým florálním a figurálním motivům a různým symbolům.

Budu se na Vás moc těšit!